top of page

Support Group

Public·28 members
Yeremey Boars
Yeremey Boars

Gra Call Of Duty 3 Na PC Do Pobrania Za Darmo


Podczas konferencji Sony na E3 2018 usłyszeliśmy również wieści na temat Call of Duty: Black Ops III. Gra już teraz jest dostępna za darmo do pobrania dla subskrybentów PS Plus, lecz to nie jedyna niespodzianka!
Gra Call of Duty 3 na PC do pobrania za darmoKto jednak omijał dotychczas Call of Duty: Black Ops III z daleka, teraz być może skusi się sprawdzić produkcję, która miała swoją premierę w 2015 roku. Sony i Activision ogłosili, że gra w pełnej wersji jest dostępna do pobrania za darmo na PS4. Haczyk? Taka oferta dotyczy jedynie osób, które mają wykupiony abonament PlayStation Plus. Nie otrzymamy jednak gry na zawsze bezwarunkowo. Zachowamy ją w bibliotece do momentu wygaśnięcia członkostwa PS+.


Polska gra World War 3, do której wczesny dostęp był możliwy już w październiku 2018 roku, wreszcie wystartowała i jest do pobrania za darmo. Jak wygląda gameplay i co wiemy o tej produkcji?


Stało się. Dziś nadszedł ten dzień, na którego czekało wielu fanów mobilnej rozgrywki. Gra Call of Duty: Mobile jest już dostępna do pobrania zarówno na Androida (Google Play), jak i iOS (App Store). Produkcja jest w pełni darmowa, jednak w grze znajdują się opcjonalne mikropłatności. Aktualnie wydanie na Androida waży dokładnie 1,11 GB.


Forza Street jest dostępna do pobrania na urządzenia PC za darmo ze sklepu Microsoft. Wymagania sprzętowe gry to zaledwie system Windows 10, DirectX w wersji 11, 4 GB pamięci RAM oraz zalecane 2 GB pamięci wideo. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page